Blog o czapkach reklamowych? Dlaczego nie!

Poznajmy się!
Jesteśmy Deskmar Promotion a czapki to nasza pasja!

Zapraszamy na bloga, w którym podzielimy się z Wami naszą wiedza na temat czapek z daszkiem.

Pokażemy w jaki sposób powstają nadruki na naszych czapkach.
Opowiemy o tym jak wielki wpływ na prowadzenie biznesu maja akcesoria reklamowe. Pokażemy od kuchni nasza pracę, która jest naszą wielką pasją.

 • Firmowe koszulki, czy są dla Ciebie ?

  Zastanawiasz się nad inwestycją w koszulki firmowe, ale nie jesteś przekonany czy to dobre rozwiązanie dla Twojej firmy? Przeczytaj.

  Reklama sięga czasów sprzed setek lat. Już w starożytności wiadome było, że aby przyciągnąć uwagę klienta należy się wyróżniać. Dlatego właściciele firm głowili się przez wieki, jak klienta przyciągnąć i jak o niego dbać.

 • Idealna odzież firmowa.

  Pozostajemy w temacie znakowania odzieży firmowej i dziś kilka słów o tym na jak powinna wyglądać idealna odzież firmowa.

  Zastanówmy się na początek jaki cel powinna spełniać odzież w naszej firmie, czy ma być nośnikiem reklamy czy może stwarzać wizerunek pełen profesjonalizmu i elegancji a może jedno i drugie.

 • Czapka z daszkiem na lato ani rusz

  Pogoda coraz bardziej nam sprzyja. Tym samym nasze zimowe bawełniane czapki coraz śmielej zastępujemy czapkami z daszkiem. To właśnie one są naszym flagowym produktem i to właśnie reklamowym czapkom z daszkiem poświęcimy dzisiejszy wpis.

 • Jak odzież firmowa wpływa na sukces firmy?

  Jeśli znacie i obserwujecie największe firmy z interesującej was branży , albo pomyślcie o największych klubach sportowych lub o zawodach zaufania publicznego jak policja czy służba zdrowia zauważycie, że mają wspólny mianownik. Odzież firmowa! Te same czapki z daszkiem, koszulki polo z nadrukiem, polary z logo firmy lub jednakowe uniformy.

  Tacy giganci jak Ford, Starbukcs, Amazon, Google i wiele wiele innych z każdej branży biznesu zainwestowało w odzież firmową.

  Co było ich celem i dlaczego to takie ważne. Postaramy się odpowiedzieć w tym tekście.

 • Koszulka polo, klasyka gatunku

  Dlaczego ta niezwykle elegancka i praktyczna koszulka z kołnierzykiem jest tak często wybierana jako odzież reklamowa. Dziś krótka historia popularnej polówki.

  Jak wskazuje nazwa, początki koszulki mają związek z grą polo. Najpopularniejszy na przełomie lat 20 i 30 XX w. tenisista Rene Lacoste pojawił się na korcie w białej koszulce z kołnierzykiem oraz krótkim rękawem. To był przełom i tak właśnie ta koszulka stał on hitem a Rene stał się jej znakiem rozpoznawczym. Zachęcony sukcesem rozpoczął sprzedaż polówek z wyhaftowanym krokodylem, który stał się jego logo firmowym (nigdy nie rozstawał się, ze swoją teczką ze skóry aligatora i zyskał przydomek „Le Crocodile” ).

 • Fullcap, moda czy wygoda

  Coraz więcej osób w Polsce słyszało o czapkach typu fullcap. Coraz więcej osób sięga po ten model, ponieważ staje się coraz modniejszy.

  Fullcap znana na zachodzie jako flat-brimmed hat charakteryzuje się płaskim daszkiem. Ten aspekt zbliża ją do równie popularnej czapki z daszkiem typu snapback. Co je zatem różni?

 • Zimowa Odzież Robocza

  Nastała bardzo wymagająca pora roku , zima. W te chłodniejsze dni warto naszym pracownikom zapewnić ochronę przed niesprzyjającymi warunkami zewnętrznymi. Niska temperatura, wiatr to czynniki przed którymi należy się chronić , by zapewnić wysoki komfort pracy oraz zadbać o zdrowie naszych pracowników.

 • Czapki, jaką pełnią rolę w wyjazdach zorganizowanych

  Już wkrótce wakacje i długo wyczekiwanie obozy, kolonie, wczasy , spływy czy campy dla dzieci i młodzieży. Oferta jest ogromna i lada moment ruszy pełną parą. Jest naprawdę w czym wybierać, zarówno jeśli chodzi o tematykę obozów co miejsce ich organizacji. Możemy wybierać spośród obozów sportowych, muzycznych, językowych. Możemy skusić się na wakacje w stylu survival lub wypoczynek all inclusive.

 • Idealna kurtka outdoor

  Chcieli byśmy wam dzisiaj zaprezentować świetną kurtkę, która idealnie sprawdzi się pod nadruk logo.

  Kurta z mikropolaru będzie doskonała jako odzież reklamowa dla każdej branży pracującej na zewnątrz. Doskonale sprawdzi się również jako gadżet dla pasjonatów wszelkiego rodzaju aktywności na świeżym powietrzu.

 • Snapback, hitowa czapka z daszkiem.

  Dziś poznany kolejny model czapki. Zaczniemy od krótkiej lekcji historii, skąd snapbacki się wzięły i dlaczego od wielu wielu lat są wciąż modne.

  Nie trudno zgadać, że historia czapki snapback ma swój początek w amerykańskich sportach zespołowych mi.in basebolu.

Strona 1 z 2