Blog o czapkach reklamowych? Dlaczego nie!

Poznajmy się!
Jesteśmy Deskmar Promotion a czapki to nasza pasja!

Zapraszamy na bloga, w którym podzielimy się z Wami naszą wiedza na temat czapek z daszkiem.

Pokażemy w jaki sposób powstają nadruki na naszych czapkach.
Opowiemy o tym jak wielki wpływ na prowadzenie biznesu maja akcesoria reklamowe. Pokażemy od kuchni nasza pracę, która jest naszą wielką pasją.

 • Idealna odzież firmowa.

  Pozostajemy w temacie znakowania odzieży firmowej i dziś kilka słów o tym na jak powinna wyglądać idealna odzież firmowa.

  Zastanówmy się na początek jaki cel powinna spełniać odzież w naszej firmie, czy ma być nośnikiem reklamy czy może stwarzać wizerunek pełen profesjonalizmu i elegancji a może jedno i drugie.

 • Czapka a kształt twarzy

  Dziś pomożemy Wam dobrać czapkę do kształtu twarzy.

  Na początek warto wspomnieć , że wyróżniamy 6 podstawowych kształtów twarzy. Każdy z nich posiada charakterystyczne cechy. W internecie można znaleźć testy, które pomogą nam określić jaki kształt twarzy posiadamy.

 • Jak odzież firmowa wpływa na sukces firmy?

  Jeśli znacie i obserwujecie największe firmy z interesującej was branży , albo pomyślcie o największych klubach sportowych lub o zawodach zaufania publicznego jak policja czy służba zdrowia zauważycie, że mają wspólny mianownik. Odzież firmowa! Te same czapki z daszkiem, koszulki polo z nadrukiem, polary z logo firmy lub jednakowe uniformy.

  Tacy giganci jak Ford, Starbukcs, Amazon, Google i wiele wiele innych z każdej branży biznesu zainwestowało w odzież firmową.

  Co było ich celem i dlaczego to takie ważne. Postaramy się odpowiedzieć w tym tekście.

 • Kapelusz Bucket Hat, z czym się to nosi?

  Moda lat 90 wraca do nas niczym bumerang.

  Dowód?
  Hasztag #buckethat liczy ponad 800 tysięcy odsłon na Instagramie. Kapelusz noszą modelki, influencerki, gwiazdy filmu i muzyki. Chcesz modnej promocji ? Poznaj bucket hat.

 • Fullcap, moda czy wygoda

  Coraz więcej osób w Polsce słyszało o czapkach typu fullcap. Coraz więcej osób sięga po ten model, ponieważ staje się coraz modniejszy.

  Fullcap znana na zachodzie jako flat-brimmed hat charakteryzuje się płaskim daszkiem. Ten aspekt zbliża ją do równie popularnej czapki z daszkiem typu snapback. Co je zatem różni?

 • Czapki Trucker z siatką, moda wraca

  Historia tej legendarnej czapki sięga lat osiemdziesiątych XX w.
  Była to czapka szczególnie lubiana przez kierowców ciężarówek, stąd też nazwa Trucker cap. To wtedy Amerykanie, mistrzowie marketingu wpadli na pomysł, że może to być rewelacyjny gadżet promujący biznes.

 • Czapki, jaką pełnią rolę w wyjazdach zorganizowanych

  Już wkrótce wakacje i długo wyczekiwanie obozy, kolonie, wczasy , spływy czy campy dla dzieci i młodzieży. Oferta jest ogromna i lada moment ruszy pełną parą. Jest naprawdę w czym wybierać, zarówno jeśli chodzi o tematykę obozów co miejsce ich organizacji. Możemy wybierać spośród obozów sportowych, muzycznych, językowych. Możemy skusić się na wakacje w stylu survival lub wypoczynek all inclusive.

 • Startujemy z blogiem!!!

  Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o nowym projekcie jakim jest blog z którym właśnie startujemy.
  Będziemy tutaj opisywać aktualne trendy wśród czapek reklamowych oraz odzieży z własnym nadrukiem, nowe i oryginalne metody znakowania czapek, koszulek, bluz, polarów oraz kurtek.

  W artykułach które będzie umieszczać postaram się jak najlepiej wytłumaczyć czym jest promocja własnej firmy i jak ważny jest wizerunek i rozpoznawalność pracowników. 

 • Snapback, hitowa czapka z daszkiem.

  Dziś poznany kolejny model czapki. Zaczniemy od krótkiej lekcji historii, skąd snapbacki się wzięły i dlaczego od wielu wielu lat są wciąż modne.

  Nie trudno zgadać, że historia czapki snapback ma swój początek w amerykańskich sportach zespołowych mi.in basebolu.