Blog o czapkach reklamowych? Dlaczego nie!

Poznajmy się!
Jesteśmy Deskmar Promotion a czapki to nasza pasja!

Zapraszamy na bloga, w którym podzielimy się z Wami naszą wiedza na temat czapek z daszkiem.

Pokażemy w jaki sposób powstają nadruki na naszych czapkach.
Opowiemy o tym jak wielki wpływ na prowadzenie biznesu maja akcesoria reklamowe. Pokażemy od kuchni nasza pracę, która jest naszą wielką pasją.

 • Czapki sportowe z nadrukiem jako promocja wydarzenia lub klubu piłkarskiego

  Odzież reklamowa to świetny pomysł na promocję marki, wydarzenia lub działalności. Na koszulkach, bluzach lub czapkach możesz zaprezentować chwytliwy slogan lub dowolną grafikę np. w postaci logotypu firmy. Dzięki temu świadomość marki w umysłach odbiorców rośnie. Co więcej, to rozwiązanie jest świetnym narzędziem reklamowym nie tylko ze względu na swoją użyteczność, ale i mnogość możliwości wykorzystania, np. czapek z nadrukiem w różnych kampaniach marketingowych.

 • Rodzaje i charakterystyka dostępnych w ofercie czapek zimowych

  czapka bawełniana

  Czapka to niezastąpiony element zimowego stroju. Tak jak latem ta przydatna część garderoby chroni przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego, tak w chłodniejsze miesiące czapki osłaniają przed równie niebezpiecznym dla zdrowia mrozem. Ponadto dla wielu osób ten element ubioru stał się modnym, uwielbianym dodatkiem, który świetnie uzupełnia stylizacje. W niniejszym wpisie przedstawimy Państwu charakterystykę i rodzaje dostępnych w naszym sklepie czapek zimowych. Pragniemy udowodnić, że mogą one być zarówno stylowe, jak i wygodne oraz funkcjonalne. Zapraszamy do lektury!

 • Różnice między hurtową a detaliczną sprzedażą czapek

  Gospodarka opiera się na trzech głównych filarach – przemyśle, usługach i handlu. Ostatni z wymienionych prężnie się rozwija i wpływa na wszystkie dziedziny życia społecznego. Handel internetowy w dobie nowoczesnych rozwiązań technologicznych wiedzie prym, a coraz więcej sklepów funkcjonuje w przestrzeni wirtualnej. Takie działania nie są obce także hurtowniom, które starają się dotrzeć do większej liczby odbiorców i zdobyć szeroki zasięg nie tylko wśród swoich partnerów biznesowych, ale również klientów indywidualnych.

 • Jak czapki z nadrukiem mogą wpłynąć na sukces eventu firmowego?

  Czapki z nadrukiem z logo firmy

  Jedną z podstaw zwiększania rozpoznawalności marek jest udział firm w targach pracy czy samodzielnie organizowanych eventach. Wydarzenia tego typu, to doskonała okazja na zaprezentowanie swojej działalności, a także pokaz wytwarzanych czy sprzedawanych produktów. Dzięki odpowiedniej organizacji możliwe staje się pozyskanie interesariuszy w postaci inwestorów czy potencjalnych konsumentów.Ważne jest również dotarcie do osób zainteresowanych zatrudnieniem w branży. Dobra reprezentacja przedsiębiorstwa może pozytywnie wpłynąć na powiększenie swojej kadry pracowniczej o nowych specjalistów w danej dziedzinie. Dobrym sposobem na to jest oferowanie gadżetów reklamowych z logo firmy w formie akcesoriów czy odzieży.

 • Czym wyróżnia się profesjonalna hurtownia czapek dla dzieci?

  W branży odzieżowej istnieje wiele hurtowni i producentów odzieży oraz dodatków. Aby wybić się w tym biznesie należy stawiać na najwyższą jakość materiałów, indywidualne podejście do klienta i oryginalność. Firmy, które tworzą pomysłowe i interesujące projekty zapadają najgłębiej w pamięć. Jest to szczególnie ważne w przypadku konfekcji dla dzieci, która powinna rzucać się w oczy, być kolorowa i nietuzinkowa.

 • Polary oraz kurtki outdoor — najlepszy wybór dla branży rolniczej i budowlanej

  odzież reklamowa

  Odzież wyjściowa, to bardzo ważny element uniformu w każdej branży, w której pracownicy wykonują czynności na dworze. Dzięki dobraniu dla nich odpowiednich kurtek czy polarów będą oni zabezpieczeni przed chłodem. Dodatkowo, oznaczenie tych elementów garderoby wyrazistym logo sprawi, że personel zawsze będzie wyglądał profesjonalnie. Zaopatrzenie się w firmowe ubrania na każdą porę roku ma duży wpływ na zapewnienie pracownikom komfortu, niezależnie od pogody. Logo firmy umieszczane na polarach czy kurtkach może również pozytywnie wpłynąć na marketing firmy, poprzez wzmacnianie świadomości danej marki.

 • Czym powinna cechować się wiosenna czapka?

  Wiosna to przejściowa pora roku, która nieraz potrafi zaskoczyć – czy to skrajnie niskimi, czy też wyjątkowo wysokimi temperaturami. Marzec, kwiecień, czy też maj potrafią być ponadto bardzo wietrznymi i deszczowymi miesiącami. Co za tym idzie – przygotowanie odpowiedniej odzieży do tak zmiennych warunków pogodowych może okazać się problematyczne. Również dobór idealnej wiosennej czapki może przysporzyć kłopotów. Dlatego w niniejszym wpisie przedstawimy wszystkie cechy, którymi powinna charakteryzować się przeznaczona na wiosnę czapka. Zapraszamy do lektury!

 • W jaki sposób odzież promocyjna może pomóc twojej firmie?

  Odzież promocyjna taka jak czapki z logo czy koszulki z nadrukiem są niezwykle popularne. Coraz więcej firm inwestuje w tego typu gadżety, chwaląc się nimi w mediach społecznościowych czy w trakcie obrandowanych eventów. Dlaczego wysokiej jakości czapki reklamowe czy innego rodzaju odzież może pomóc firmie? Odpowiadamy!

  Czapki promocyjne czy bluzy z kapturem z logo firmy to gadżety niezwykle popularne. Firmy coraz częściej rezygnują z małych, mało użytecznych rzeczy (np. breloków) na rzecz bardziej przydatnej formy. To nie przypadek, że coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na taki krok.

 • Czapki z nadrukiem – doskonały sposób na reklamowanie wydarzeń

  Tradycyjne formy marketingu wciąż potrafią być wyjątkowo skuteczne. Choć współcześnie reklamuje się głównie w internecie, tak konwencjonalne, klasyczne sposoby promowania marki mogą w określonych sytuacjach pomóc efektywniej trafić do potencjalnych klientów. Tyczy się to zwłaszcza wszelkiego rodzaju wydarzeń i eventów. Dobrym sposobem na zwiększenie widoczności swojej marki jest wykorzystanie czapek z daszkiem reklamowych. To sprawdzone rozwiązanie, które w naturalny sposób pomoże dostrzec organizowane przez naszą firmę wydarzenie, czy to targi, czy też innego rodzaju event. Co więcej, czapki tego typu pomogą też potencjalnym klientom zidentyfikować stanowisko naszej firmy. Dlaczego warto postawić na tego typu odzież reklamową? Zapraszamy do zapoznania się z niniejszym tekstem, w którym znajdziecie odpowiedź na to pytanie!

 • Czapka z daszkiem, niepozorna a zarazem niezbędna do uprawiania sportu.

  Uprawianie sportu wymaga odpowiedniego przygotowania i posiadania elementów ubioru, które pomogą Ci osiągać satysfakcjonujące wyniki. Mówiąc o ubraniach sportowych najczęściej myślisz jednak o koszulce, butach czy spodenkach. Jednak niezwykle ważnym elementem tego typu wyposażenia są także czapki sportowe.

  Czapka sportowa to jeden z najpopularniejszych sposobów ochrony głowy w trakcie różnego rodzaju treningów. Zbudowana jest z części pełnej, zasłaniającej skórę głowy i włosy. Specjalny daszek, który stanowi część frontową, ogranicza natomiast padanie promieni słonecznych na czoło, chroniąc dodatkowo oczy.

Strona 1 z 3