Blog o czapkach reklamowych? Dlaczego nie!

Poznajmy się!
Jesteśmy Deskmar Promotion a czapki to nasza pasja!

Zapraszamy na bloga, w którym podzielimy się z Wami naszą wiedza na temat czapek z daszkiem.

Pokażemy w jaki sposób powstają nadruki na naszych czapkach.
Opowiemy o tym jak wielki wpływ na prowadzenie biznesu maja akcesoria reklamowe. Pokażemy od kuchni nasza pracę, która jest naszą wielką pasją.

 • Czapka a kształt twarzy

  Dziś pomożemy Wam dobrać czapkę do kształtu twarzy.

  Na początek warto wspomnieć , że wyróżniamy 6 podstawowych kształtów twarzy. Każdy z nich posiada charakterystyczne cechy. W internecie można znaleźć testy, które pomogą nam określić jaki kształt twarzy posiadamy.

 • Czapki Trucker z siatką, moda wraca

  Historia tej legendarnej czapki sięga lat osiemdziesiątych XX w.
  Była to czapka szczególnie lubiana przez kierowców ciężarówek, stąd też nazwa Trucker cap. To wtedy Amerykanie, mistrzowie marketingu wpadli na pomysł, że może to być rewelacyjny gadżet promujący biznes.

 • Kapelusz Bucket Hat, z czym się to nosi?

  Moda lat 90 wraca do nas niczym bumerang.

  Dowód?
  Hasztag #buckethat liczy ponad 800 tysięcy odsłon na Instagramie. Kapelusz noszą modelki, influencerki, gwiazdy filmu i muzyki. Chcesz modnej promocji ? Poznaj bucket hat.

 • Startujemy z blogiem!!!

  Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o nowym projekcie jakim jest blog z którym właśnie startujemy.
  Będziemy tutaj opisywać aktualne trendy wśród czapek reklamowych oraz odzieży z własnym nadrukiem, nowe i oryginalne metody znakowania czapek, koszulek, bluz, polarów oraz kurtek.

  W artykułach które będzie umieszczać postaram się jak najlepiej wytłumaczyć czym jest promocja własnej firmy i jak ważny jest wizerunek i rozpoznawalność pracowników.