12.12.2012

Startujemy z blogiem!!!

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o nowym projekcie jakim jest blog z którym właśnie startujemy.
Będziemy tutaj opisywać aktualne trendy wśród czapek reklamowych oraz odzieży z własnym nadrukiem, nowe i oryginalne metody znakowania czapek, koszulek, bluz, polarów oraz kurtek.

W artykułach które będzie umieszczać postaram się jak najlepiej wytłumaczyć czym jest promocja własnej firmy i jak ważny jest wizerunek i rozpoznawalność pracowników. 

Nasze posty będą zawierać wiele ciekawostek oraz wskazówek jak niewielkim kosztem można promować swoja firmę, markę czy produkt przy pomocy czapek oraz odzieży reklamowej. 

Nagłówek H2

Od jakiegoś czasu promocja poprzez czapki które ze względu na swoja niską cenę ale i też praktyczne zastosowanie stają się jednym z najpopularniejszych produktów promocyjnych. Przy tak szerokim asortymencie czapek reklamowych każdy z naszych klientów znajdzie coś ciekawego dla siebie, a nasi profesjonalni pracownicy idealnie doradzą i wykonają nawet najtrudniejsze zdobienie czapki. Na naszych czapkach wykonujemy nadruki sitodrukowe transferowe, hafty komputerowe, nadruki sublimacyjne oraz naszywki sylikonowe.