30.03.2020

Czapka a kształt twarzy

Dziś pomożemy Wam dobrać czapkę do kształtu twarzy.

Na początek warto wspomnieć , że wyróżniamy 6 podstawowych kształtów twarzy. Każdy z nich posiada charakterystyczne cechy. W internecie można znaleźć testy, które pomogą nam określić jaki kształt twarzy posiadamy.

Kiedy już wiemy jak kształt twarzy posiadamy, możemy wybrać taki typ nakrycia głowy który nam służy oraz dowiedzieć się jakiego lepiej unikać.

Oto nasza ściągawka.

Jeśli jesteś posiadaczem kwadratowej twarzy, najlepszym wyborem będą duże snapbacki oraz fullcapy. Tu rozmiar ma znaczenie. Zdecydowanie bardziej służą ci duże czapki. Świetnie sprawdza się również oversizowe czapki beani oraz kaszkiety. Na tych modelach idealnie sprawdzą się wyraziste nadruki. Zdecydowanie nie polecamy małych i obcisłych czapek.   

Fullcapy sprawdzą się również u osób które charakteryzują się prostokątnym kształtem twarzy. Tego typu czapka z daszkiem wyrówna nasze proporcje. Jeśli poszukujemy czegoś co optycznie poszerzy naszą szczupła twarz, można sięgnąć po czapki z nausznikami.

Nie polecamy wydłużających spiczastych czapek z pomponem.

                                                     

https://www.czapkiznadrukiem.com/czapki-reklamowe/full-cap-z-nadrukiem

Dla osób z okrągłą twarzą polecamy tradycyjne czapki z daszkiem. Tutaj również sprawdzi się moda na noszenie czapek na bakier. W ofercie posiadamy czapki , które świetnie nadają się do nadruków również z tyłu ;) Tutaj również polecamy czapki typu kaszkiet. Wszystko to pozwoli optycznie wyszczuplić twarz.

                                                       

https://www.czapkiznadrukiem.com/czapki-reklamowe/czapki-5-panelowe

Cóż posiadacze twarzy owalnej mają szczęście , ponieważ ten rodzaj twarzy uznany jest za idealny. Do tego kształtu twarzy pasuje każdy rodzaj czapki z daszkiem. Podobnie jest w przypadku kształtu twarzy w kształcie serca. Tutaj tradycyjne czapki typu z daszkiem np. typu Trucker sprawdza się idealnie.

                                                       

https://www.czapkiznadrukiem.com/czapki-reklamowe/trucker-czapki-z-siatka

Oczywiście zasady zasadami, ale najważniejsze jest nasze samopoczucie. Polecamy eksperymentować próbować, obserwować trendy. Albo naszego bloga ;)