23.09.2020

Idealna odzież firmowa.

Pozostajemy w temacie znakowania odzieży firmowej i dziś kilka słów o tym na jak powinna wyglądać idealna odzież firmowa.

Zastanówmy się na początek jaki cel powinna spełniać odzież w naszej firmie, czy ma być nośnikiem reklamy czy może stwarzać wizerunek pełen profesjonalizmu i elegancji a może jedno i drugie.

Inną koszulę firmową z logo wybierzemy dla pracownika korporacyjnego a inną dla pracownika gastronomii. Obie jednak powinny być wykonane w dobrej jakości materiałów oraz mieć zauważalne logo firmy czy też miejsce na nadruk reklamowy.

Koszule korporacyjne powinny być eleganckie, wygodne oraz praktyczne. Koszule dla gastronomii powinny być wykonane z materiałów odpornych na zabrudzenia i plamy.

Koszule firmowe mogą mieć różne fasony, kolory i rozmiary. Świetną alternatywą dla koszulki z kołnierzykiem jest koszulka polo. Jest to rodzaj odzież firmowej bardzo często spotykany w dosłownie każdej branży. Może ona stanowić element garderoby pracowniczej jak i stanowić świetny upominek dla klienta.

Coraz popularniejszym elementem odzieży firmowej są czapki reklamowe. Rynek dysponuje nieskończenie dużym wyborem kolorów fasonów oraz stylów czapki z daszkiem. Poprzez odpowiedni wybór tego gadżetu może ona wpasować się idealnie w wizerunek naszej firmy.

Czapki z nadrukiem firmowym są niezwykle funkcjonalne wśród pracowników wykonujących pracę na zewnątrz oraz wśród takich, którzy muszą mieć upięte włosy (jak choćby pracownicy gastronomii).

https://www.czapkiznadrukiem.com/czapki-reklamowe/czapki-5-panelowe

W sezonie jesienno zimowym bardzo popularnym wyborem wśród naszych klientów są polary oraz kamizelki, doskonałe pod znakowanie. To odzież firmowa, która jest niezwykle funkcjonalna i praktyczna.

Jak sami wiedziecie nasza firma oferuje niezwykle dużo nośników reklamy od typowych koszulek po koszule, czapki z daszkiem czy polary. W zależności od potrzeb firmy dobierzemy taki rodzaj odzieży reklamowej, który spełni wasze oczekiwania.

https://www.czapkiznadrukiem.com/odziez-reklamowa/polo-z-nadrukiem

Po wyborze ubrania, przygotujemy wizualizację wraz z wstępną ofertę.

Nasza wiedza i doświadczenie pomoże zadecydować jaki rodzaj znakowania będzie odpowiedni tak by odzież reklamowa wyglądała odpowiednio oraz spełniała swoją funkcję.

Warto pomyśleć nad tą inwestycją, ponieważ obserwując rynek doskonale widać, że większa rozpoznawalność marki to większa ilość klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odzieży firmowej m.in. czapek z daszkiem, koszulek polo, polarów firmowych, kurtek softshell, kamizelek .

Z Chęcią przygotujemy ofertę dla Twojej firmy.

https://www.czapkiznadrukiem.com/odziez-reklamowa