14.01.2021

Zimowa Odzież Robocza

Nastała bardzo wymagająca pora roku , zima. W te chłodniejsze dni warto naszym pracownikom zapewnić ochronę przed niesprzyjającymi warunkami zewnętrznymi. Niska temperatura, wiatr to czynniki przed którymi należy się chronić , by zapewnić wysoki komfort pracy oraz zadbać o zdrowie naszych pracowników.

Dziś przedstawimy ofertę naszych ubrań roboczych, które idealnie sprawdzą się w okresie zimowym, oraz późniejszym okresie przejściowym. Wszystkie typy ubrań nadają się do nadruku oraz haftu i stanowią idealna formę reklamy.

Polary zimowe

W naszej ofercie znajdą państwo zarówno polarowe kamizelki reklamowe, jak i ciepłe polarowe bluzy pod nadruk logo. Zarówno jedne jak i drugie doskonale dopełnią strój firmowy w chłodne dni.

Szeroka gama kolorystyczna oraz wiele urozmaiceń i udogodnień sprawi, że z pewnością znajdą Państwo idealny polar reklamowy. Świetnie sprawdza się do pracy dla kierowców, pracowników magazynowych czy produkcyjnych.

https://www.czapkiznadrukiem.com/odziez-reklamowa/polary

Kurtki firmowe

Zapewniają podstawową ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Szeroka oferta fasonów oraz kolorów naszych kurtek reklamowych z pewnością ułatwi wybór. Posiadamy w naszej ofercie kurtki softshell znane ze swoich doskonałych właściwości.

Kurtki firmowe posiadają wiele urozmaiceń, właściwości oraz elementów odblaskowych, idealnie nadadzą się do pracy w niesprzyjających warunkach na otwartej przestrzeni, elementy odblaskowe zapewnią pracownikom bezpieczeństwo wśród ruchu drogowego.

Dzięki szerokiej ofercie z łatwości dopasują Państwo kurtę do własnych potrzeb.

https://www.czapkiznadrukiem.com/odziez-reklamowa/kurtki-reklamowe

Bluzy i kamizelki

Niezbędne elementy firmowej garderoby w sezonie zimowym.

Idealne pod nadruk , wygodne, wysoko gatunkowe. Praktyczne bluzy reklamowe chronią tułów przez zimnem nie pozbawiając nas swobody i nie krępując ruchów.

Bluzy i kamizelki reklamowe wykorzystuje niemal każda branża, ze względu na niezwykłą funkcjonalność oraz niskie ceny.

Ochrona głowy

Idealny element garderoby, który zapewni komfort , ochroni przez wiatrem i niska temperaturą. Zimowe czapki reklamowe dostępne w wielu fasonach i wariantach kolorystycznych to niemal obowiązkowy element stroju firmowego zimą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełna ofertą zimowej odzieży reklamowej.

Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania oraz przygotujemy ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb.