19.01.2021

Koszulka polo, klasyka gatunku

Dlaczego ta niezwykle elegancka i praktyczna koszulka z kołnierzykiem jest tak często wybierana jako odzież reklamowa. Dziś krótka historia popularnej polówki.

Jak wskazuje nazwa, początki koszulki mają związek z grą polo. Najpopularniejszy na przełomie lat 20 i 30 XX w. tenisista Rene Lacoste pojawił się na korcie w białej koszulce z kołnierzykiem oraz krótkim rękawem. To był przełom i tak właśnie ta koszulka stał on hitem a Rene stał się jej znakiem rozpoznawczym. Zachęcony sukcesem rozpoczął sprzedaż polówek z wyhaftowanym krokodylem, który stał się jego logo firmowym (nigdy nie rozstawał się, ze swoją teczką ze skóry aligatora i zyskał przydomek „Le Crocodile” ).

Co takiego sprawia, że do dnia dzisiejszego koszulki polo są tak niezwykle popularne jako odzież reklamowa i firmowa. Zarówno damska jak i męska polówka to niezwykle komfortowy i praktyczny element garderoby. Kołnierzyk nadaje firmowym koszulkom elegancji i nadaje się do użytkowania w każdej branży. To co ważne to świetnie uwydatniają logo firmy zarówno te nadrukowane jak i wyhaftowane na jednej ze stron lub plecach.

Koszulki reklamowe wykonane z piki bawełny charakteryzującą się splotem podobnym do siatki, oddychają, rozciągają się i świetnie pochłaniają wilgoć. To w każdej z branż niezwykle cenne właściwości. Kołnierzyk wykonany jest z nieco sztywniejszej dzianiny , dzięki temu idealnie się układa. Klasyczna firmowa polówka ma 2 lub 3 guziki. W zależności od modelu polo z nadrukiem wykonane może być z 100% z bawełny lub z połączenia bawełny i poliestru. Zastosowanie takich materiałów sprawia, że można bez obaw prać je w pralce, ponieważ nie ulegają odkształceniom, a wysoka jakość nadruku sprawia, że będzie doskonale się prezentował przez długi czas.

W naszej ofercie znajdą Państwo dużą ofertę koszulek typu polo w niemal każdym kolorze. Warto po nie sięgnąć jeśli zależy nam na eleganckim jednak niezbyt sztywnym wyglądzie naszych pracowników. Firmowe polo to również niebanalny gadżet reklamowy. Nadrukowane lub wyhaftowane logo firmy będzie widoczną reklamą a elegancki fason koszulki sprawi, że obdarowana osobą z pewnością chętnie będzie ją nosić.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z chęcią przygotujemy indywidualną wizualizację oraz ofertę szytą na miarę potrzeb Państwa firmy.

https://www.czapkiznadrukiem.com/odziez-reklamowa/polo-z-nadrukiem