06.05.2021

Firmowe koszulki, czy są dla Ciebie ?

Zastanawiasz się nad inwestycją w koszulki firmowe, ale nie jesteś przekonany czy to dobre rozwiązanie dla Twojej firmy? Przeczytaj.

Reklama sięga czasów sprzed setek lat. Już w starożytności wiadome było, że aby przyciągnąć uwagę klienta należy się wyróżniać. Dlatego właściciele firm głowili się przez wieki, jak klienta przyciągnąć i jak o niego dbać.

Wiadomo, że przez lata forma reklamy się zmieniła, jednak jej cel pozostał taki sam. Zadanie jest jednak o tyle trudne, że w dobie mediów społecznościowych i wszechobecnych reklam naprawdę ciężko się wyróżnić.

Więc dlaczego właśnie odzież reklamowa?

Ponieważ każdy z nas ją nosi. Koszulka firmowa może przybrać taką formę jaką jej nadasz. To ogromne , prawie nieograniczone pole do działania.

Koszulka firmowa może promować Twoją firmę. Wybierz kolor spójny z wizerunkiem Twojej działalności, nadrukuj haftem komputerowym lub sitodrukiem logo firmy lub nazwę firmy.

Podaruj koszulkę firmową swoim klientom w zamian za duże zakupy lub w formie gratisu lub wygranej w konkursie. Taki prezent bardzo ucieszy a klient stanie się Twoją reklamą.

Podaruj koszulkę reklamową Twoim pracownikom. Wszędzie gdzie się pojawią będą przypominać skąd są. Takie utrwalanie wizerunku świetnie wpływa na rozpoznawalność marek.

Umieść na koszulce firmowej motto reklamowe Pokażesz jakie idee kierują twoją działalnością , zachęcisz klientów do większej aktywności , przypomnisz pracownikom jakie wartości są dla Ciebie ważne.

Nadruk reklamowy może mieć formę zabawnego obrazka. Puścisz oko i pokażesz , że jesteś fajnym szefem , a Twoja firma jest trendy ;)

Zainteresuj, zaciekaw, zszokuj.

Cokolwiek wybierzesz, nasze koszulki reklamowe będą idealna bazą to reklamy Twojej firmy.

Gadżety reklamowe to przyszłość, dlatego nie zastanawiaj się długo i poznaj naszą ofertę.

Jesteśmy przekonani, że sprostamy Twoim wymaganiom.