11.01.2022

Czapka jako najlepsze prezenty firmowe dla brandingu!

Nowoczesne gadżety firmowe powinny zwracać na siebie uwagę, skutecznie prezentując logo danej marki. Jednak jeżeli chcesz, aby obdarowana gadżetami osoba nie włożyła ich szybko do szuflady, powinieneś pomyśleć o przedmiocie, który sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Świetnym pomysłem na praktyczny prezent firmowy będzie czapka z nadrukiem!

Planując prezenty firmowe dla brandingu powinieneś wziąć pod uwagę przydatność danego elementu dla Twojego klienta czy partnera biznesowego. Jeżeli postawisz na praktyczny element, to masz dużą szansę na to, że gadżet stanie się prawdziwą reklamą prowadzonego przez Ciebie przedsiębiorstwa. Czapki promocyjne należą do tej grupy.

Czapka z nadrukiem – jakie zalety ma taki gadżet firmowy?

Przede wszystkim czapki reklamowe są gadżetami wszechstronnymi. Sprawdzą się w reklamowaniu marek z każdej branży – od eventów targowych, przez wydarzenia artystyczno-sportowe, po firmy działające w sektorze transportowym, finansowym, marketingowym itd. W zależności od tego jaki typ czapki wybierzesz (czy będą to kapelusze słoneczne, czapki sportowe czy czapki z haftem), gadżety te sprawdzą się zarówno latem jak i zimą.

Ważny jest fakt użyteczności czapki. Rozdając te elementy jako prezenty reklamowe na targach czy przekazując je klientom w formie podarunku świątecznego, możesz z wielką dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że – w przeciwieństwie np. do standardowej ulotki – potencjalny odbiorca Twoich produktów nie wyrzuci jej do śmieci, a będzie nosić w odpowiednich momentach.

Pamiętaj też, że czapki promocyjne bardzo rzucają się w oczy. Dzięki temu logo Twojej firmy lub inna treść, którą chcesz zaprezentować stanie się czytelna dla zewnętrznego odbiorcy, a obdarowana osoba pomoże promować określone treści, zwiększając świadomość marki wśród innych osób i korzystnie wpływając na branding.

Jakie czapki reklamowe sprawdzą się w zastosowaniu promocyjnym?

Jakie czapki promocyjne powinieneś stosować przy promowaniu marki określonego wydarzenia lub danej firmy? Oto kilka naszych propozycji, pozytywnie wpływających na branding!

  • Czapki sportowe – to letnie wersje czapek, które chronią przed słońcem. Sprawdzają się zarówno podczas spacerów jak i w trakcie uprawiania sportu.

  • Daszki sportowe – podobnie jak letnia wersja czapki, osłaniają przed promieniami słonecznymi, ale nie zasłaniają włosów. Niekiedy są wygodniejsze do użytkowania.

  • Snapback – modna czapka z płaskim daszkiem, która sprawdza się szczególnie u młodych odbiorców.

  • Kapelusze słoneczne – nadają się szczególnie do promocji latem, najlepiej w miejscowościach nadmorskich. Są świetnym gadżetem do budowania wizerunku marki wśród turystów czy uczestników eventów.

  • Czapki z haftem – to kapitalne czapki promocyjne na zimę, które będą idealnym podarunkiem dla Twoich Klientów np. w okresie świątecznym.

Zakres możliwości jakie dają czapki firmowe jest bardzo szeroki. Pomoże promować Cię zimą i latem, w górach i nad morzem, wewnątrz czy na zewnątrz. Przemyśl inwestycję w czapki, aby wyróżnić się na rynku i budować świadomość marki wśród Twoich klientów (aktualnych i przyszłych). To najlepsza droga prowadzenia skutecznej reklamy!