Czapki zimowe z własnym nadrukiem

Wyników 1 - 10 z 14
Strona 1 z 2

Czapki Zimowe

Czapka Junior Zimowa Bawełniana - Czapka J3001

Typy zdobienia : - nadruk sitowy -...

Cena sprzedaży brutto: 11,69 zł
Cena sprzedaży netto: 9,50 zł

Szczegóły

Czapka Mikołaja - Czapka C4001

Na tych czapkach nie wykonujemy ...

Cena sprzedaży brutto: 3,69 zł
Cena sprzedaży netto: 3,00 zł

Szczegóły

Czapka polarowa Everest - CB250

Typy zdobienia : - nadruk sitowy -...

Cena sprzedaży brutto: 17,84 zł
Cena sprzedaży netto: 14,50 zł

Szczegóły

Czapka Techno Cap- AT607

Typy zdobienia : - nadruk sitowy -...

Cena sprzedaży brutto: 30,75 zł
Cena sprzedaży netto: 25,00 zł

Szczegóły

Czapka Zimowa Bawełniana - Czapka 3001

Typy zdobienia : - nadruk sitowy -...

Cena sprzedaży brutto: 12,30 zł
Cena sprzedaży netto: 10,00 zł

Szczegóły

Czapka Zimowa cuffed - Czapka CB45

Typy zdobienia : - haft...

Cena sprzedaży brutto: 11,69 zł
Cena sprzedaży netto: 9,50 zł

Szczegóły

Czapka Zimowa Dziecięca Brooklin - Czapka AT793

Typy zdobienia : - nadruk sitowy -...

Cena sprzedaży brutto: 17,22 zł
Cena sprzedaży netto: 14,00 zł

Szczegóły

Czapka Zimowa Extreme - Czapka AT709

Typy zdobienia : - nadruk sitowy -...

Cena sprzedaży brutto: 20,30 zł
Cena sprzedaży netto: 16,50 zł

Szczegóły

Czapka Zimowa Flash - Czapka AT736

Typy zdobienia : - nadruk sitowy -...

Cena sprzedaży brutto: 19,07 zł
Cena sprzedaży netto: 15,50 zł

Szczegóły

Czapka Zimowa Hamsedal - Czapka CB366

Typy zdobienia : - nadruk sitowy -...

Cena sprzedaży brutto: 15,38 zł
Cena sprzedaży netto: 12,50 zł

Szczegóły

Strona 1 z 2

Jednym z czynników wpływających na udaną promocję przedsiębiorstwa jest dbałość o identyfikację wizualną. Logo może zostać naniesione na przykład na elementy garderoby, które założą hostessy, pracownicy lub klienci. Jeśli akcja marketingowa odbywa się w mroźne dni, niezbędne okażą się czapki zimowe z nadrukiem. Oferujemy usługę polegającą na nałożeniu wybranego przez klienta elementu graficznego lub napisu na różnego typu zimowe nakrycia głowy. Posługujemy się technologiami, dzięki którym możliwe jest uzyskanie wysokiego stopnia szczegółowości wzoru. Klienci mają do wyboru nadruk sitowy, z użyciem folii flex flock oraz haft komputerowy.

Sam wzór to jednak nie wszystko – niezwykle ważna jest baza, czyli zimowe nakrycie głowy, które ma być ozdobione wybranym motywem. Naszą ofertę wzbogaciliśmy o modele charakteryzujące się wysokim stopniem funkcjonalności. Dotyczy to zarówno formy, jak i użytych materiałów. Proponujemy przede wszystkim czapki z polaru i grubej, zwartej bawełny. Ta naturalna tkanina doskonale nadaje się na późną jesień i stosunkowo lekką zimę. Pozwala skórze oddychać i nie powoduje uczucia przegrzania.

Jakie czapki zimowe z nadrukiem wybrać?

Ważne miejsce w naszej ofercie zajmują modne czapki typu beanie, idealnie pasujące do stylu miejskiego i sportowego. Wśród nich znajdują się modele dwuwarstwowe, wykonane z bawełny z elastanem lub domieszką poliestru. Bogata gama kolorystyczna sprzyja indywidualizacji projektów – w efekcie otrzymujemy czapki zimowe z własnym nadrukiem, który idealnie współgra z barwą bazy.

Wśród modeli typu beanie ciekawą propozycję stanowi czapka dwustronna Extreme wykonana z podwójnej bawełny. Umożliwia przygotowywanie zmiennych stylizacji, bazując na takich połączeniach kolorystycznych jak: róż-szarość, czerń-biel czy zieleń-błękit. Model Hamsedal wyróżnia się natomiast kontrastowymi przeszyciami, które tworzą wyjątkowy efekt.

Dla miłośników czapek z daszkiem przygotowaliśmy wersje zimowe. Techno Cap to tylko z pozoru zwykła bawełniana baseballówka. Została wzbogacona polarową podszewką oraz osłoną uszu i karku. Obwód można łatwo dopasować, używając troczka ze stoperem.

Dla uzyskania wysokiego stopnia komfortu cieplnego warto wybrać zimową czapkę z daszkiem Everest, wykonaną z trwałego polaru typu Suprafleece™.

Przygotowaliśmy ponadto czapki dziecięce w trzech rozmiarach i kilkunastu kolorach do wyboru. Oferujemy usługę naniesienia na nie herbu szkoły lub logo firmy organizującej obozy i kolonie. Jednolity element garderoby poprawi widoczność grupy i tym samym podniesie bezpieczeństwo dzieci podczas zimowego wyjazdu.

Na okres świąteczny polecamy tradycyjne czapki Świętego Mikołaja w kolorze czerwono-białym lub zielono-białym. To jedyny model, na którym nie wykonujemy nadruków.