Kapelusze z własnym nadrukiem i haftem

Kapelusze

Bob Hat - Kapelusz MB006

Typy zdobienia : - nadruk sitowy -...

Cena sprzedaży brutto: 7,07 zł
Cena sprzedaży netto: 5,75 zł

Szczegóły

Cargo Buckhet Hut - Kapelusz CB88

Typy zdobienia : - nadruk sitowy -...

Cena sprzedaży brutto: 22,76 zł
Cena sprzedaży netto: 18,50 zł

Szczegóły

Wendbarer Hut - Kapelusz CB686

Typy zdobienia : - nadruk sitowy -...

Cena sprzedaży brutto: 21,53 zł
Cena sprzedaży netto: 17,50 zł

Szczegóły

Oferujemy wysokiej jakości męskie kapelusze na lato. Każdy kapelusz reklamowy posiada możliwość wykonania na nim dowolnego nadruku – logo firmy, sloganu lub innego obrazka albo napisu. Wykonujemy zdobienia nadrukiem sitowym, foliami typu flex flock lub haftem komputerowym. Nadruki są wyjątkowo trwałe i odporne na ścieranie, blaknięcie czy uszkodzenia mechaniczne. Koszt wykonania zdobienia jest wyceniany indywidualnie na podstawie przesłanego projektu.

Każdy dostępny w naszym asortymencie kapelusz męski na lato został stworzony z wysokiej jakości materiałów (100% bawełna lub bawełna z dodatkiem poliestru), co gwarantuje wyjątkową użyteczność i znakomity wygląd produktu na długi czas. Proponujemy różne modele, kolory i rozmiary okryć głowy. Kapelusz z nadrukiem występuje w wersji zielonej, czerwonej, czarnej, niebieskiej, szarej, białej i żółtej, co pozwala dopasować model m.in. do wymogów identyfikacji wizualnej danej firmy.

Model Cargo Buckhet Hut jest wyposażony w sznurek do wiązania pod brodą, szerokie, wywijane rondo z zatrzaskami z boku oraz filtr UPF50+. Posiada siateczkę w otworach wentylacyjnych i szybkoschnącą taśmę pochłaniającą pot, co gwarantuje znakomity komfort użytkowania nawet w najbardziej upalny dzień. Modele Bob Hut oraz Wendbarer Hut charakteryzują się natomiast prostą konstrukcją oraz zamontowaniem potników wykonanych w 100% z bawełny.

Męski kapelusz z nadrukiem to nie tylko oryginalny gadżet reklamowy, ale przede wszystkim wyjątkowo funkcjonalny produkt. Dzięki temu, wręczając go klientowi czy kontrahentowi, można mieć pewność, że będzie on z przyjemnością stosowany na co dzień, promując przy okazji daną firmę.