Czapki typu Trucker z siatką

W naszej ofercie swoje miejsce znalazły bardzo funkcjonalne i wygodne czapki typu Trucker z siatką. Wysoka jakość szycia oraz najlepsze na rynku materiały gwarantują trwałość czapek trucker oraz maksymalną oddychalność. Czapki z siatką typu Trucker, dostępne w naszej ofercie, stanowią doskonałe podłoże pod druk reklamowy lub dekoracyjny. Po indywidualnych konsultacjach wykonujemy druk najnowocześniejszymi technikami, do których nalezą: druk sitowy, nadruk foliami flex flock, haft komputerowy. Bijące rekordy popularności czapki Trucker to znakomite uzupełnienie stroju zarówno damskiego, jak i męskiego. Bogata gama kolorystyczna każdego modelu czapki z siatką pozwoli wybrać przedmiot trafiający w gusta każdego klienta. To nakrycie głowy jest bardzo oryginalnym sposobem, aby dodać charakteru własnej stylizacji. Siatka sprawia, że czapki Trucker doskonale spełnią swoja rolę nawet w upalne dni.

Zapraszamy do spersonalizowania swojej czapki poprzez efektowny nadruk.

Wyników 1 - 10 z 18
Strona 1 z 2

Czapki tirówki

Vintige Snapback Trucker - Czapka B645

Typy zdobienia : - nadruk sitowy -...

Cena sprzedaży brutto: 14,76 zł
Cena sprzedaży netto: 12,00 zł

Szczegóły

Buble Cap - Czapka L01668

Typy zdobienia : - nadruk sitowy -...

Cena sprzedaży brutto: 10,76 zł
Cena sprzedaży netto: 8,75 zł

Szczegóły

Camo Snapback Trucker - Czapka CB694

Typy zdobienia : - nadruk sitowy -...

Cena sprzedaży brutto: 17,22 zł
Cena sprzedaży netto: 14,00 zł

Szczegóły

Czapka Trucker - Czapka NTC50

Typy zdobienia : - nadruk sitowy -...

Cena sprzedaży brutto: 9,23 zł
Cena sprzedaży netto: 7,50 zł

Szczegóły

Czapka Trucker Moro - Czapka MB6632

Typy zdobienia : - nadruk sitowy -...

Cena sprzedaży brutto: 15,99 zł
Cena sprzedaży netto: 13,00 zł

Szczegóły

Czapka Trucker Sandwich - Czapka MB6636

Typy zdobienia : - nadruk sitowy -...

Cena sprzedaży brutto: 16,91 zł
Cena sprzedaży netto: 13,75 zł

Szczegóły

Dodge Cap - Czapka L01688

Typy zdobienia : - nadruk sitowy -...

Cena sprzedaży brutto: 11,07 zł
Cena sprzedaży netto: 9,00 zł

Szczegóły

Five Panel Bull - Czapka LC88107

Typy zdobienia : - nadruk sitowy -...

Cena sprzedaży brutto: 8,61 zł
Cena sprzedaży netto: 7,00 zł

Szczegóły

Junior Trucker - Czapka MB071

Typy zdobienia : - nadruk sitowy -...

Cena sprzedaży brutto: 11,67 zł
Cena sprzedaży netto: 9,49 zł

Szczegóły

Junior Vintige Snapback Trucker - Czapka B645b

Typy zdobienia : - nadruk sitowy -...

Cena sprzedaży brutto: 14,15 zł
Cena sprzedaży netto: 11,50 zł

Szczegóły

Strona 1 z 2

Najpopularniejsze czapki trucker

Czapka trucker z nadrukiem Czapka tirówka z własnym logo Czapka siatkowana z własnym nadrukiem Czapka z siateczką z własnym logo Czapeczka trucker z własnym nadrukiem Czapka trucker z siatką Czapka z siatką typu trucker Czapka tirówka z siatką Czapka tirówka reklamowa Czapka reklamowa z siatką

Uniwersalne czapki tirówki dostępne w naszym asortymencie doskonale sprawdzą się jako nakrycie głowy nie tylko dla zwykłych użytkowników, ale także dla sportowców. Znajdująca się w tylnej części czapki Trucker siatka zapewnia przepływ powietrza, dzięki czemu stanowi doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób aktywnych fizycznie, które uprawiają sport na świeżym powietrzu.

Lekki materiał zapewni komfortowe użytkowanie czapki, a regulacja zapięcia zagwarantuje idealne dopasowanie do obwodu głowy. Dzięki temu mogą ją nosić zarówno kobiety, mężczyźni, jak i dzieci.

Możliwość nadruku dowolnej aplikacji na czapce sprawia, że jest to idealny pomysł na spersonalizowany prezent dla bliskiej osoby - rodzica, przyjaciela, dziecka czy rodzeństwa. W zależności od zainteresowań i upodobań danej osoby, na czapce można nadrukować dowolny napis zawierający np. nazwę ulubionego zespołu czy postać z ukochanej kreskówki. Możliwości ogranicza wyłącznie wyobraźnia klienta.

Czapki Trucker proponowane w naszym sklepie cechuje nie tylko niesamowita jakość wykonania i zastosowanych materiałów, ale również niezwykle atrakcyjny koszt zakupu! Oferujemy czapki z nadrukiem w przystępnej cenie, która z pewnością zadowoli każdego zamawiającego.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu, która zawiera niezwykle oryginalne czapki typu Trucker z praktyczną siateczką. Zapewniamy miłą i udaną transakcję, a także doskonały kontakt z obsługą sklepu. Zachęcamy Państwa do zakupów!