Czapki Military - Moro

rh59

Urban Camo Cap - Czapka RH59

Różnica ceny dla wariantu
cena brutto 19,07 zł
cena netto15,50 zł
Cena / kg:
Szczegóły

Czapki wojskowe z nadrukowanym logo mogą być skutecznym i ciekawym sposobem reklamy. Nasze czapki okażą się znakomitym prezentem dla cenionych i stałych klientów, ale również w ramach promocji na targach czy eventach. Poszukują Państwo praktycznych oraz modnych produktów reklamowych, które pokochają konsumenci? Czapki z daszkiem moro będą strzałem w dziesiątkę!
Markowe czapki z daszkiem z nadrukiem
Obecnie dla klientów ogromne znaczenie ma jakość otrzymywanych prezentów, dlatego wybraliśmy nakrycia głowy wykonane z bawełny. Poza tym oferujemy czapki z daszkiem military wielu cenionych marek, takich jak Sols, Atlantis, Beechfield oraz Myrtle Beach. Umieszczamy na nich logo, slogan lub nazwę firmy za pomocą nowoczesnej i trwałej technologii. W ten sposób zyskujemy pewność, że nadruki nie znikną z czapek nawet pod wpływem warunków atmosferycznych i prania.
Kobiece i męskie wojskowe czapki z daszkiem
Czapki z daszkiem moro mogą być przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Dedykowanym wzorem dla pań są oryginalne kombinacje różowych lub jasnozielonych kolorów. Dla panów doskonałym wyborem okażą się natomiast czapki w beżowych i brązowych odcieniach oraz tradycyjne moro. Obdarowane osoby poczują się w nich pewniej, a przy tym będą wyglądać stylowo.
Praktyczność czapek wojskowych z daszkiem
Zaletą czapek z daszkiem moro jest możliwość ubrania ich zarówno do szkoły, pracy, jak i na zakupy czy spacer z psem. Nasze modele z powodzeniem można wykorzystywać również podczas biegania oraz letniego wypoczynku na plaży. Gadżety reklamowe w postaci czapek z daszkiem są mile widziane u konsumentów, właśnie ze względu na praktyczne zastosowanie, gdy świeci słońce lub wieje wiatr. Zwracamy uwagę na jakość, dlatego nasze czapki militarne z daszkiem pochłaniają pot, a dzięki specjalnym siatkom skóra głowy i włosy się nie przegrzeją.
Moda na czapki z daszkiem wojskowe
Dysponujemy również najmodniejszymi modelami. Szczególnie cenione są czapki z daszkiem typu sandwich, z wysokim profilem, krótkim, zgiętym lub też spłaszczonym daszkiem. Obserwujemy obecne trendy, dlatego w naszym asortymencie można znaleźć także wojskowe czapki z daszkiem z elementami siateczki, np. w tylnej części.