SOL'S

logo_sols_blanc_web-copy

Dzięki ponad 13 500 referencjom marka SOL'S wyróżnia się jako najlepszy europejski specjalista od tekstyliów promocyjnych i toreb. Dzięki pełnej gamie tkanin produkty SOL'S są wykonane dla mężczyzn, kobiet i dzieci w różnych stylach i kolorach. SOLS obejmuje również torby SOLS, pełną gamę toreb; SOL'S Teamsport, gama produktów sportów zespołowych oraz SOL'S Prowear, gama profesjonalnych produktów tekstylnych.

 Założony w 1991 roku SOLS stał się liderem na francuskim rynku odzieży promocyjnej i ważnym graczem w Europie dzięki katalogowi ponad 450 produktów z możliwością personalizacji dla mężczyzn, kobiet i dzieci.

SOL'S zrozumiał przede wszystkim, że tworzenie produktów na rynek reklamowy powinno opierać się na tworzeniu wygodnych ubrań, które lubisz nosić, produktów o szerokim spektrum smaków i spontanicznych trendów zakupowych.

Od samego początku prezes SOLS Alain Milgrom postanowił współpracować z wykwalifikowanymi i pełnymi entuzjazmu profesjonalistami: kobietami i mężczyznami o wspólnych uniwersalnych wartościach oraz podejściu opartym na zaangażowaniu i determinacji. SOLS opracował nowy sposób wytwarzania i dystrybucji produktów, które następnie stopniowo rozprzestrzeniały się w całym sektorze.