Czapki Odblaskowe

Producent:
Wybierz producenta
588

Fluo-Cap - Czapka KV058

Różnica ceny dla wariantu
cena brutto 17,84 zł
cena netto14,50 zł
Cena / kg:
Szczegóły
help

Fluorescent Cap - Czapka KBC123

Różnica ceny dla wariantu
cena brutto 22,76 zł
cena netto18,50 zł
Cena / kg:
Szczegóły
352

High Viz Cap Odblaskowa - Czapka RH35

Różnica ceny dla wariantu
cena brutto 30,20 zł
cena netto24,55 zł
Cena / kg:
Szczegóły
kc

Odblaskowa KC64

Różnica ceny dla wariantu
cena brutto 17,84 zł
cena netto14,50 zł
Cena / kg:
Szczegóły
059

Reflective-Cap - Czapka KX054

Różnica ceny dla wariantu
cena brutto 19,68 zł
cena netto16,00 zł
Cena / kg:
Szczegóły

Jednym z ciekawych i skutecznych sposobów na promocję Państwa firmy są czapki odblaskowe z nadrukiem. Każdy klient chce czuć się doceniony i ważny, dlatego warto podarować mu gadżet z logo. Zachęcamy do sięgnięcia po wysokiej jakości czapki z daszkiem, które zapewnią wiele korzyści zarówno Państwa przedsiębiorstwu, jak i konsumentom i partnerom biznesowym.

Czapki odblaskowe to skuteczna promocja
Nakrycia głowy z daszkiem są doskonałą formą reklamy firmy lub produktów. Wynika to głównie z tego, że klienci często je noszą w różnych miejscach, zwiększając rozpoznawalność marki. W dodatku odblaski jeszcze bardziej przykuwają uwagę niż standardowe kolory. Czapki odblaskowe z nadrukiem doskonale sprawdzą się także podczas akcji marketingowych w miejscach publicznych, np. na targach.

W odblaskowych czapkach zawsze bezpiecznie
Oprócz tego, że czapki przyciągają wzrok, zapewniają również szereg innych korzyści dla klientów, którzy je otrzymają. Nakrycia głowy w odblaskowych kolorach gwarantują widoczność nawet w nocy, podnosząc tym samym poziom bezpieczeństwa. Oferujemy także modele posiadające daszki fluorescencyjne lub odblaskowe paski z przodu i z tył. Poza tym chronią przed słońcem, deszczem i wiatrem. W tym celu warto postawić na czapki ze specjalnymi panelami, które zakrywają uszy.

Chusta odblaskowa doskonała alternatywa dla czapek
Tańszym, a zarazem oryginalniejszym pomysłem okaże się wybór specjalnych, odblaskowych bandan. Ten rodzaj chusty można zakładać zarówno na szyję, część twarzy, jak i na głowę. Taki prezent nie tylko ochroni przed zimnym powietrzem, ale przy okazji będzie niezwykle modny.