02.02.2015

O nas

Firma Deskmar Promotion powstała 5 lat temu. Przez te lata staliśmy się dużym graczem na rynku reklamowym. Zajmujemy się profesjonalnymi nadrukami na odzieży reklamowej. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór bluz, t-shirtów, koszulek polo, polarów oraz czapek.

To właśnie czapki stały się naszą pasją. W swojej ofercie posiadamy wiele modeli czapek od najpopularniejszych na rynku Truckerek, Basebolówek, po najmodniejsze Snapbacki. Na czapkach znamy się jak nikt inny. Swoje doświadczenie oraz pasje chcemy przekazywać naszym klientom. Zawsze służymy radą w wyborze odpowiedniego modelu, idealnie dopasowanego do potrzeb naszych klientów. W swojej ofercie posiadamy czapki dla mężczyzn, kobiet, dzieci a także modele unisex.

Czapki http://deskmar.net/czapki-reklamowe

Zadowolenie naszego klienta jest dla nas kluczowe. Wszystkie oferowane przez nas produkty są wysokogatunkowe oraz niezwykle funkcjonalne. Współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku by zapewnić Państwu tylko produkty najwyższej jakości.

Nadruki wykonujemy metodami sitodruku transferowego oraz haftu komputerowego. Każda z tych metod zapewnia trwałe i wytrzymałe znakowanie.

POZNAJ NASZE METODY ZNAKOWANIA :

http://deskmar.net/zdobienia

Znakowanie odzieży wpływa na pozytywny wizerunek firmy, rozpoznawalność oraz identyfikację marki. Z naszej ofert skorzystali już wielcy przedsiębiorcy jak i małe lokalne firmy.

Skontaktuj się z nami , jeśli chcesz poznać naszą ofertę na indywidualne nadruki. Zachęcamy do obejrzenia naszych dotychczasowych realizacji.