07.12.2018

Zdobienia czapek reklamowych

Haft komputerowy na czapkach reklamowych

Znakowanie czapek haftem komputerowym to najbardziej ekskluzywna i trwała metoda.

Hafty komputerowe możliwe są do wykonania praktycznie na każdym rodzaju odzieży, czapkach, bluzach koszulkach, kurtkach oraz polarach, na których to haft jest jedyną możliwą do wykonania formą zdobienia.
Używane przez nas nici są najwyższej jakości dzięki czemu możemy wykonywać nawet najbardziej skomplikowane haft na czapach.

Wykonujemy hafty płaskie, nićmi metalicznymi oraz bardzo efektowne hafty 3D. Haft komputerowy możemy wykonywać praktycznie na każdej części czapki od przedniego panelu, z boku do łuku z tyłu czapki.

SITODRUK TRANSFEROWY NA CZAPKACH

Sitodruk transferowy jest to najpopularniejsza i jedna z najtańszych metod znakowania czapek i odzieży. Sitodruk transferowy jest metodą wywodząca się z sitodruku bezpośredniego z tą różnicą że w tym przypadku nadruku wykonywany jest na folii transferowej po czym dodawany jest klej w proszku i całość wygrzewana w tunelu. W ten sposób otrzymujemy gotowy nadruk który za pomocą pracy transferujemy na czapki lub inną odzież. Wykorzystywane przez nas farby plastizolowe są najwyższej jakości i pozwalają na wykonywanie bardzo trwałych i skomplikowanych nadruków. W sitodruku nie mamy ograniczeń kolorystycznych ponieważ przy tak szerokiej gamie dostępnych kolorów farb jesteśmy w stanie przygotować dowolny kolor z palety PANTONE.

SUBLIMACJA

   

Sublimacja - jest to technologia druku na odzieży lub czapkach, głównie wykonanych z poliestru. Metoda ta pozwala również na znakowanie innych produktów, jak kubki, smycze, ręczniki.
Technika sublimacja polega na wcześniejszym wydrukowania grafiki na specjalnym papierze specjalnymi tuszami sublimacyjnymi. Następnie przy zastosowaniu
prasy termotransferowej grafika jest przenoszona na czapkę lub koszulkę. Jest to najlepsza i najtańsza metoda wykonywania wielokolorowych wzorów, gdyż za jednym
razem przenosimy na czapkę nieograniczoną ilość kolorów.
Technologia sublimacji sprawdza się idealnie przy znakowaniu czapek typu trucker, gdzie przedni panel jest w kolorze białym i idealnie łączy się z przenoszoną grafiką.
Sublimacja wykorzystywana jest również przy koszulkach sportowych, gdzie często jednocześnie drukowane jest wiele grafik sponsorów czy logotypy drużyn.