Czapki Full Cap

Producent:
Beechfield
6560

Czapka Reklamowa Full Cap 5 Panel - FX6560

Różnica ceny dla wariantu
cena brutto 40,47 zł
cena netto32,90 zł
Cena / kg:
Szczegóły
czapka 1

Czapka Seamless Cap - CB558

Różnica ceny dla wariantu
cena brutto 30,75 zł
cena netto25,00 zł
Cena / kg:
Szczegóły
cb550

Czapka Waterproof Cap - CB550

Różnica ceny dla wariantu
cena brutto 33,83 zł
cena netto27,50 zł
Cena / kg:
Szczegóły

Czapki full cap z własnym nadrukiem

Czapki full cap uznawane są za modne nakrycia głowy. Noszone są przez celebrytów i osoby ceniące sobie ich praktyczne oraz estetyczne zastosowania. Witryny popularnych sieciówek prezentują je z przeróżnymi logami lub wzorami graficznymi, które mają trafić w jak najszersze gusta. Bezkonkurencyjne okazują się czapki full cap z własnym nadrukiem. Dzięki niemu można podkreślić swój własny styl.

Szyte na miarę czapki full cap z własnym nadrukiem

W przeciwieństwie do innych podobnych nakryć głowy, czapki full cap projektujemy w naszym sklepie na indywidualne zamówienie. Ze względu na brak możliwości regulacji (jak np. w snapbackach), właściwe dopasowanie jest szczególnie ważne. Możecie u nas zamówić czapki full cap z własnym nadrukiem o ściśle dostosowanych rozmiarach. Oferujemy nakrycia głowy od znanych producentów, takich jak Myrtle Beach, Beechfield, SOLS czy Atlantis. Dostarczają oni wysokogatunkowe full capy w różnych wymiarach. Dzięki temu znalezienie odpowiedniego modelu nie stanowi problemu. Nasza firma zajmuje się nakładaniem na nie grafik i napisów wedle przesłanego projektu. Full cap moro, odblaskowy czy sportowy o indywidualnym charakterze jest w zasięgu ręki! Oferujemy 3 typy wykonania zdobienia: nadruk sitowy, foliami flex flock oraz haft komputerowy. Każdy z nich różni się od siebie. Metoda haftu komputerowego polega na nakładaniu loga za pomocą zaprogramowanej maszyny hafciarskiej, natomiast folia flex sprawia, że nadruk jest wgrzewany w czapkę.

Firmowy full cap z własnym haftem

Wszechstronna możliwość wyboru jest tym, co wyróżnia dostępne w naszej ofercie czapki full cap z własnym nadrukiem na tle konkurencji. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy przesłany do nas projekt. To dobry sposób na zdobycie unikalnej czapki z daszkiem, której nie można dostać w żadnym sklepie. Indywidualna grafika pozwoli wyróżnić się na tle innych, a także przekazać ważne dla nas treści poprzez symbole. Dlatego full cap z własnym logo jest popularny nie tylko wśród młodzieży i artystów. Doceniają go także organizatorzy wydarzeń kulturalnych czy różnego rodzaju przedsiębiorstwa. Czapki typu full cap z logotypem pomogą przy promocji eventów i będą stanowiły ciekawą pamiątkę z wydarzeń lub spotkań firmowych. Właściciele firm często decydują się na to, by nakrycia głowy tego typu były dodatkiem do odzieży pracowniczej. Full cap z własnym nadrukiem sprawdzają się przede wszystkim w firmach zajmujących się reklamą.

Koszt wykonania czapki full cap z własnym napisem

Ze względu na konieczność dostosowania czapek do osobistych preferencji i potrzeb wycena zlecenia odbywa się indywidualnie. Koszty zależą również od rozmiaru, ilości zamówionych sztuk, typu zdobienia oraz projektu nadruku. Wykonany z najwyższej jakości materiałów full cap z nadrukiem można zamówić przez naszą stronę internetową. Wystarczy wybrać ilość sztuk i wysłać wiadomość wraz z projektem nadruku. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.