Kapelusz typu bucket hat

25.03.2020

Kapelusz Bucket Hat, z czym się to nosi?

Moda lat 90 wraca do nas niczym bumerang.

Dowód?
Hasztag #buckethat liczy ponad 800 tysięcy odsłon na Instagramie. Kapelusz noszą modelki, influencerki, gwiazdy filmu i muzyki. Chcesz modnej promocji ? Poznaj bucket hat.

Co to jest bucket hat?

Czy widzieliście kiedyś wędkującego mężczyznę w dużym kapeluszu na głowie, który wyglądem przypominał rondel. Ten właśnie wędkarz miał na głowie popularny kapelusz bucket hat. Oczywiście amatorzy wędki wybierali ten dodatek z powodu jego praktycznego zastosowania a nie potencjału marketingowego. Sprawdzili, że świetnie chronił głowę przed słońcem, deszczem czy komarami. Docenili jego uniwersalność.

http://deskmar.net/czapki-reklamowe/kapelusze/cargo-buckhet-hut-kapelusz-cb88

Ale to gwiazdy muzyki lat 90 dostrzegli w bucket hat modowy potencjał a Muccia Prada po ponad 20 latach dała mu drugie życie. I tak niepozorny, nieco dziwaczny bucket hat stał się ponownie gwiazdą. Dziś na fashion weekach kapelusz gości na prawie każdej głowie. To bardzo oryginalny dodatek street wearu. Nadaje każdej stylizacji charakteru, niezwykle przykuwa uwagę.

Dla kogo więc bucket hat poza raperami, influencerami i wędkarzami ? 

To świetna alternatywa dla typowej czapki z daszkiem.

Po pierwsze, w kapeluszu bucket hat tkwi ogromny marketingowy potencjał. Jeśli chcesz nadać wizerunkowi swojej firmy nieco nonszalancji i zdobyć dodatkową porcje polubień bucket hat ci pomoże. Popularne hasztagi przykuwają uwagę , przyciągają odbiorców a tym samym potencjalnych klientów.

Kapelusz typu bucket hat jak już wspominałam jest niezwykle praktyczny. Więc to nie tylko modny dodatek. Kapelusz sprawdzi się podczas eventów organizowanych na świeżym powietrzu. Firmowy piknik rodzinny, wędkowanie, zjazd, wydarzenie sportowe, buket hat jest idelany, dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Więc jeśli twoja firma ma w planach organizację podobnych imprez, bucket hat będzie świetnym wyborem.

Co jeszcze? No tak ! Cena !

Dodatkowym atutem kapelusza jest niego niska cena.

Zapraszmy do zapoznania se z naszą ofertą kapeluszy.

http://deskmar.net/czapki-reklamowe/kapelusze