10.04.2020

Snapback, hitowa czapka z daszkiem.

Dziś poznany kolejny model czapki. Zaczniemy od krótkiej lekcji historii, skąd snapbacki się wzięły i dlaczego od wielu wielu lat są wciąż modne.

Nie trudno zgadać, że historia czapki snapback ma swój początek w amerykańskich sportach zespołowych mi.in basebolu.

To właśnie brak sformalizowanego nakrycia głowy sprawił, że podjęto próbę ustandaryzowania tej kwestii. Gracze tak bardzo spopularyzowali tę czapkę z daszkiem, że stała się ona ulubionych gadżetem oraz obowiązkowym elementem mody ulicznej. W latach 90 snapbacki nosił każdy szanujący się raper od 2Paca, Ice Cuba po DrDre. Moda na snapbacki trwa do dziś. Chociaż na kilka lat słuch o nich zaginął a na szczycie królowały truckerki i fullcapy, dziś snapbacki mogą śmiało z nimi królować o miano najmodniejszych czapek z daszkiem.

             

https://www.czapkiznadrukiem.com/czapki-reklamowe/czapki-5-panelowe/5-panel-contrast-snapback-czapka-cb610c

Ale co to właściwie są te snapbacki.

Snapback, czyli po prostu zapięcie z tyłu. Zapięcie to sprawia, że czapki są uniwersalne i łatwo je dopasować . Cecha charakterystyczna tej czapki to duży prosty daszek, którego nie da                                      się wygiąć jak w popularnych truckerkach.

Snapbacki świetnie sprawdzą się jako dodatek promujący wszelkiego rodzaju imprezy sportowe. Nasza firma posiada szeroka ofertę tych czapek z daszkiem. Wiele możliwości kolorystycznych sprawia, że możemy wybrać taką czapkę z daszkiem , która idealnie odda klimat imprezy, na którą zostanie zrobiona.

Zapraszamy do sprawdzenia!