17.04.2020

Czapki, jaką pełnią rolę w wyjazdach zorganizowanych

Już wkrótce wakacje i długo wyczekiwanie obozy, kolonie, wczasy , spływy czy campy dla dzieci i młodzieży. Oferta jest ogromna i lada moment ruszy pełną parą. Jest naprawdę w czym wybierać, zarówno jeśli chodzi o tematykę obozów co miejsce ich organizacji. Możemy wybierać spośród obozów sportowych, muzycznych, językowych. Możemy skusić się na wakacje w stylu survival lub wypoczynek all inclusive.

Organizatorzy takich wypraw robią co mogą by zachęcić swoją oferta potencjalnych klientów. Nie tylko organizacja jest na najwyższym poziomie. Każda z firm stara się również dać jak najwięcej od siebie by zostać zauważona i zapamiętaną .

W co warto zainwestować przy organizacji wakacyjnego wyjazdu pod kątem marketingu ? Z chęcią odpowiemy!

Oczywiście w czapki z daszkiem!

Nikt nie ma wątpliwości , że podczas zorganizowanych wycieczek kwestią nadrzędną jest bezpieczeństwo. Więc jeśli jakiś gadżet reklamowy poza funkcją reklamową będzie również spełniał rolę ochronną i zwiększy poziom bezpieczeństwa , wtedy nie ma wątpliwości. Warto zainwestować.

Jaką rolę będą spełniać czapki z daszkiem podczas wyjazdu.

Przede wszystkim ochronną. Czapki z daszkiem zapewnią podopiecznym ochronę przed słońcem, wiatrem, owadami. Zarówno takie modele jak Trucker, z siateczkę z tyłu która wpływa na lepszą wentylację, jak i Snapback z dużym daszkiem sprawdzą się idealnie. Nasze czapki są bawełniane I oddychające.

W naszej ofercie znajdą Państwo również model czapki, która ochroni również kark dziecka.

Jaskrawe kolory czapek zapewnia lepszą widoczność naszych podopiecznych. Zakładając taką czapkę z daszkiem dziecko czuję się bezpieczniej, bo zdaje sobie sprawę z tego, że jest widoczne dla opiekunów.

W miejscach tłocznych i turystycznych taki aspekt ma wielkie znaczenie. Umieszczając na takiej czapce z daszkiem logo, nazwę czy adres placówki zapewniamy dodatkowe środki bezpieczeństwa.

Idealne selfie, czy zdjęcie grupowe ?

Wyobraź sobie swoją grupę w jednakowych czapkach i koszulkach.

Poza radością dzieci zyskujesz dodatkową reklamę w mediach społecznościowych. A dzieciaki maja wspaniała pamiątkę po najlepszych wakacjach ich życia.